Strona główna

Artykuły

Forum i Artykuły

Kredyt, pożyczka pozabankowa a pożyczka prywatna – czym się od siebie różnią?

Dodano: 2018-10-30 16:10:52

Na co dzień korzystamy z różnych produktów finansowych, ale nie zawsze potrafimy trafnie określić, czym się one między sobą różnią. Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz pożyczyć pieniądze, dowiedz się, jaka jest różnica między kredytem, pożyczką pozabankową a pożyczką prywatną i wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

O czym należy pamiętać przy pożyczkach na ostatnią chwilę?

Dodano: 2018-06-27 13:18:47

Awaria samochodu? Promocja, z której chcesz skorzystać? Jeżeli nie masz wystarczającej kwoty na koncie oszczędnościowym, rozwiązaniem będzie szybka pożyczka. Dowiedz się, co sprawdzić przed złożeniem wniosku, aby otrzymać pieniądze w kwadrans.

Na co zwrócić uwagę przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego?

Dodano: 2018-06-27 13:07:44

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz zakup samochodu lub remont kuchni i wymianę sprzętu AGD, a nie dysponujesz wystarczającą kwotą oszczędności, rozwiązaniem będzie skorzystanie z kredytu gotówkowego. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy porównywaniu ofert.

Czym różnią się chwilówki online od pożyczek na telefon?

Dodano: 2018-06-27 12:57:47

Jeżeli z internetu korzystasz głównie na smartfonie, to wypełnienie wniosku o szybką pożyczkę online może być kłopotem. Alternatywą jest wnioskowanie o pożyczkę przez telefon. Dowiedz się, jakie firmy udzielają pożyczek przez telefon i jak wygląda procedura.

Rosnąca popularność szybkich pożyczek online

Dodano: 2018-06-13 08:04:39

Szybkie pożyczki online, z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Aktualnie z takich ofert chętnie korzystają, zarówno studenci, jak i osoby pracujące, a ułatwiony proces uzyskania pożyczki online jest ich głównym atutem.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek pożyczek online?

Dodano: 2018-06-13 07:43:24

Aktualnie coraz więcej czasu poświęcamy na poszukiwania idealnych ofert. Dotyczy to, zarówno pożyczek online, jak i zwykłych zakupów. Z pomocą przychodzą nam porównywarki - zjawisko obecne w coraz większej ilości najróżniejszych branż.

W jakich bazach firmy pożyczkowe sprawdzają klientów?

Dodano: 2018-05-09 10:11:41

Mimo że polityka firm pożyczkowych jest bardziej elastyczna niż banków, to one również wnikliwie sprawdzają potencjalnych klientów, i to nie tylko w najpopularniejszej bazie, czyli BIK. W przeszłości zdarzały Ci się opóźnienia w spłacie pożyczek czy rachunków za telefon komórkowy? Podpowiadamy, czym się kierować, wybierając firmę pożyczkową.

Pożyczki ratalne – gdzie i na jakich zasadach możesz ubiegać się o pożyczkę na raty?

Dodano: 2018-05-09 09:57:11

W ostatnich latach oferty firm pożyczkowych zostały rozbudowane. Obok chwilówek, pojawiły się pożyczki dedykowane emerytom i rencistom, pożyczki oddłużeniowe i pożyczki ratalne. Czy te ostatnie są dobrą alternatywą dla pożyczek bankowych?

Uber - sprawdź alternatywą formę przemieszczenia się po mieście

Dodano: 2017-02-10 11:38:06

Nowoczesne technologie niewątpliwie zmieniają świat. Przeobraziły również dotychczasowe sposoby przemieszczenia się po mieście. Jeszcze do niedawna prym wiodły taksówki. Uber, założony w 2009 roku, wszedł do Polski w roku 2014. Od tamtej pory dzięki prostej aplikacji można szybko i komfortowo zamówić przejazd z punktu A do punktu B. Kierowcami nie są taksówkarze, ale zwykłe osoby, które spełniają warunki postawione przez kalifornijską firmę. Chociaż to rozwiązanie pełne zalet, nie jest też pozba

Jak działa Uber?

Dodano: 2017-02-10 11:10:36

Korporacje, mniejsze firmy i indywidualni klienci – dziś już wszyscy korzystają z usług Ubera. Co wpływa na popularność aplikacji?

z 15

dołącz do forum

nasza reklama