Ubezpieczenia

Ubezpieczenia samochodu

Porównaj oferty ubezpieczenia OC / AC / NNW / Assistance 
samochodu i wybierzesz najkorzystniejszą z nich.


Sprawdź ofertę

Ubezpieczenia mieszkania i domu

Chroń swoje mieszkanie lub dom od ognia, kradzieży, powodzi czy zdarzeń losowych. Porównaj oferty ubezpieczeń.


Sprawdź ofertę

Ubezpieczenia podróży

Podróżuj bez obaw! Ubezpieczenia turystyczne pokryją koszty

ewentualnego leczenia (KL) i powrotu do kraju.


Sprawdź ofertę

Życie i zdrowie

Ubezpiecz siebie i swoich bliskich na wypadek śmierci lub chroby
oraz szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z wykonywaniem codziennych czynności.

Sprawdź ofertę

 

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia są nieodłącznym elementem współczesnego życia. Dzięki nim czujemy się bezpieczniej w świecie wypadków, włamań czy innych nieprzewidzianych zdarzeń. Niekiedy jednak nie pamiętamy o tym, aby ubezpieczyć swój dom bądź siebie w podróży. Zwykle przypomina nam o tym przykre wydarzenie – utrata dachu nad głową z powodu pożaru lub wypadek w trakcie wakacji. Takie nieprzyjemne przeżycia pokazują wagę polis. Obejmują one często szereg zdarzeń losowych, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dodatkowe opłaty zaś sprawiają, że możemy spać spokojnie i bez obaw o własne mienie czy zdrowie. Wybór właściwej oferty ubezpieczeniowej nie jest jednak łatwy. Na rynku polis możemy wybierać spośród szeregu różnych typów ubezpieczeń. Są to ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia mieszkań i domów, ubezpieczenia podróży, ubezpieczenia na życie i zdrowie, ochrona prawna oraz ubezpieczenia rolnicze. Wybranie tej najlepszej dla nas odbywa się jednak nie tylko na płaszczyźnie typu ubezpieczenia, ale również dotyczy ofert różnych firm. Każda z nich oferuje bowiem różne ceny i wiele atrakcyjnych pakietów. Dzięki temu zachęcają potencjalnych klientów do założenia polisy właśnie u nich.

Artykuły - Ubezpieczenia

Ubezpieczenie mieszkania - co warto ubezpieczyć?

Dodano: 2015-12-14 08:14:25

Jakkolwiek chcielibyśmy czuć się bezpiecznie zawsze i wszędzie, mogą nam przytrafić się różne zdarzenia losowe, które spowodują różne uszczerbki – czy to zdrowotne, czy finansowe. Ubezpieczamy siebie, samochód, a także mieszkanie. Wszystko, co w razie nieprzewidzianych okoliczności może wiązać się z dużymi kosztami finansowymi. Co możemy zabezpieczyć w ramach ubezpieczenia mieszkania?

Porównywarka OC dla rolników

Dodano: 2015-07-27 10:22:43

Temat jakichkolwiek ubezpieczeń zawsze budzi emocje – raz przepisy nam nie odpowiadają, raz oferty bywają mało interesujące. Rodzą się zatem zawsze pewne problemy i wątpliwości. Kwestia ta dotyczy również rolników, którzy muszą wykupić ubezpieczenia OC i budynków, które wchodzą w skład gospodarstwa domowego.

Dlaczego warto ubezpieczyć swoje mieszkanie w bloku?

Dodano: 2015-06-16 07:50:16

Blisko trzy czwarte polskich mieszkań i domów objęte jest ubezpieczeniem. Polacy chcą uchronić się w ten sposób przed negatywnymi skutkami włamania, pożaru, czy innego zdarzenia losowego. Co ciekawe – ubezpieczamy także przedmioty znajdujące się w naszych mieszkaniach. Co przemawia za decyzją o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej mieszkania?

Ubezpieczenie podróżne, turystyczne - co powinieneś wiedzieć.

Dodano: 2015-05-27 14:24:08

Długi weekend majowy, czy sezon urlopowy to czas wyjazdów na wakacje. Aby jednak wycieczka za granicę sprawiała prawdziwą przyjemność, warto postarać się o specjalne ubezpieczenie, które zapewni tak niezbędny podczas wypoczynku spokój.